Træningstider 20/21

Se opstartsdatoer nederst på siden

Vi tager forbehold for ændringer - Opdateret 4/8 2020

Mandag Hal 1 Arena A Arena B
U17 Drenge 15.45-17.15    
U13 Piger 17.15-18.30    
U19 Drenge og 3. div 18.30-20.00    
 U9 Piger    16.30-17.30  
 Fælles Pigeprojekt U15-U17    17.30-19.00  
 U19 Piger og Damesenior    19.00-20.30  
 U11 Piger      17-00-18-30
 U15 Drenge      18.30-20.00

 

Tirsdag Hal 1 Arena A Arena B
Special Olympics Ungdom 15.30-16.30    
U11 Drenge 16.30-17.30    
U9 Drenge 17.30-18.30    
U13 Drenge 18.30-20.00    
U19 Drenge og 3. div 20.00-21.30    
Special Olympics Senior   15.30-16.45 15.30-16-45
U6-U8   16.45-17.45 16.45-17.45
U17 Drenge   17.45-19.15  
U15 Drenge   19.15-20-45  
Five a side Damer   20.45-22-00  
Målmandstræning     17.45-18.45
U17 Piger     18.45-20.15

 

Onsdag Hal 1 Arena A Arena B
U9 Piger     16.30-17.30
U11 Piger     17.30-18.30
U13 Piger   17.00-18.30  
U15 Piger   18.30-20.00  

 

Torsdag Hal 1 Arena A Arena B Dejbjerglund
U11 Drenge 16.30-18-00      
U19 Drenge og 3. div 18.00-19.30      
U17 Drenge 19.30-21.00      
U13 Drenge   17.30-19.00    
U15 Piger   19.00-20.30    
Herresenior   20.30-22.00    
U9 Drenge     17.30-18.30  
U19 Piger og Damesenior     18.30-20.00  
Åben til kampe     20.00-21.30  
U15 Drenge       17.30-19.00
U17 Piger       19.00-20.30

  

Lørdag Hal 1
U4-U5 9.00-9.45

 

Opstart pr. årgang:

Herunder opdateres startdagene for de respektive årgange, så snart de er endeligt fastlagte. Opdateret 29/7 2020

 

Special Olympics Ungdom (årgang 2001 og yngre)

Special Olympics Senior (årgang 2000 og ældre)

U4-U5 Mix (årgang 2015+2016)

U6+U7+U8 Piger og drenge (årgang 2012+2013+2014)

U9 Piger (årgang 2011)

U9 Drenge (årgang 2011)

U11 Piger (årgang 2009+2010)

U11 Drenge (årgang 2009+2010)

U13 Piger (årgang 2007+2008)

U13 Drenge (årgang 2007+2008) Tirsdag 4/8 kl. 18.30 i Hal 1

U15 Piger (årgang 2005+2006) Onsdag 5/8 kl. 18.30 i Arena A

U15+U17 Pige Projekt (årgang 2003-2006) 

U15 Drenge (årgang 2005+2006) Torsdag 6/8 kl. 16.30 i Hal 1

U17 Piger (årgang 2003+2004) Tirsdag 4/8 kl. 18.45-20.15 i Arena B

U17 Drenge (årgang 2003+2004) Mandag 10/8 kl. 15.45 i Hal 1

U19 Piger (årgang 2001+2002) Torsdag 30/8 kl. 18.30 i Arena B

U19 Drenge (årgang 2001+2002) Mandag 3/8 kl. 18.30 i Hal 1

3. Division (årgang 2000 og tidligere) Mandag 3/8 kl. 18.30 i Hal 1

Damesenior (årgang 2000 og tidligere) Torsdag 6/8 kl. 18.30 i Arena B

Herresenior (årgang 2000 og tidligere)
 

Støt vores sponsorer